+48 721 453 857

umów się na zabieg

W gabinecie ImageEndo
oferujemy naszym Klientom
następujące typy manicure:

 

NOWOŚĆ ! - ZABIEG KERATYNOWY NA PAZNOKCIE

OPIS

Zabieg keratynowy na paznokcie wykonywany jest wyjątkowym produktem o przełomowej formule. Baza żelowa (keratynowa) działa jak odżywka do paznokci - podczas efektu polimeryzacji w lampie UV cząsteczki keratyny wnikają w płytkę i odbudowują ją. Stosowana regularnie nadaje płytce zdrowy wygląd. 

Zapomnij o zapowietrzeniach i odpryśniętym lakierze, wybierz zabieg Keratynowy - unikalny preparat żelowy, który wyrównuje strukturę naturalnej płytki. 

Zabieg może być stosowany jako baza pod manicure hybrydowy. 

Chcemy podarować naszym klientkom wyjątkowy zabieg keratynowy już dzisiaj, by ich paznokcie stały się piękne i mocne!!

 

Klasyczny


W ramach usługi usunięcie skórek nachodzących na płytkę paznokcia, opiłowanie , przygotowanie do nałożenia wybranej przez Klientkę emalii.

Biologiczny

Zabieg który jest szczególnie delikatny i jest wykonywany bez użycia metalowych narzędzi. Pilnik szklany, papierowy , drewniany patyczek i preparat do usuwania skórek są wykorzystywane w tym typie manicure. Polecany osobom szczególnie wrażliwym , z delikatną płytką paznokcia.

Japoński

Szczególnie rekomendowany dla łamliwych , kruchych paznokci. Zabieg opiera się na wmasowaniu w płytkę paznokcia odżywczej pasty z m.in. witaminami A,E, H, krzemionką z morzą martwego. Następnie aplikuje się puder,który zapobiega wypłukiwaniu się składników odżywczych z paznokcia. Po manicurze japońskim należy nie nakładać lakieru przez ok. 5dni. Efekt to ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się do 14 dni.

Hybryda

Dzięki użyciu specjalnego preparatu utwardzanego pod lampą UV - LED  kolor na paznokciach utrzymuje się nawet do ponad 3 tygodni. Paznokcie są odporne na uszkodzenia i odpryśnięcia. Lakier o wiele dłużej zachowuje swój blask i głębię barwy. Jest połączeniem zalet tradycyjnego lakieru oraz trwałości manicure żelowego lub akrylowego.

Nowość hybrydy firmy Indigo utwardzane w lampie led 5 sek. Dostępne wszystkie kolory. Jeśli masz problematyczną płytkę posiadam bazę proteinową, dzięki której można budować paznokieć i przedłużać tak jak żelem. Jednak przy tej metodzie otrzymujemy naturalny efekt płytki.