+48 721 453 857

umów się na zabieg

ENDERMOLOGIE®
- ( lipomassage )

Opatentowana technika masażu modelująco-wyszczuplającego, która reaktywuje proces uwalniania tłuszczu. Pozwala na redukcję lokalnych otłuszczeń oraz niedoskonałości sylwetki. Mechaniczna stymulacja tkanki przy pomocy techniki LPG Roll wywołuje głęboką reakcję biologiczną zachodzącą w organizmie.

Endermologie® jest optymalnym rozwiązaniem przy :

  • modelowaniu sylwetki – redukcja obwodu np. brzucha, ramion, ud czy pośladków
  • zwalczaniu cellulitu 
  • ogólnym wyszczupleniu całej sylwetki
  • redukcji cellulitu wodnego – zabieg zwany drenażem limfatycznym, skutecznie walczy z przykrymi efektami zatrzymania się nadmiaru wody w organiżmie 
  • ujędrnianiu i modelowaniu skóry po dużej utracie wagi , przebytej ciąży
 

Jak często powinno wykonywać się zabieg?

Jednym z kluczowych czynników, oprócz diety i uprawiania sportu, który ma wpływ na efekt końcowy jest częstotliwość wizyt. Optymalnie zabieg powinien być wykonywany co drugi dzień, trzy razy w tygodniu. Pierwsze efekty są widoczne już po 5 zabiegach , jednak nie należy zapominać ,że niezbędna jest seria 10 zabiegów, aby potem wykonywać go raz na tydzień lub raz w miesiącu w celu podtrzymania efektu. Średni czas trwania wizyty to 35 minut.

Jak wygląda zabieg?

Jest to masaż wykonany specjalnym urządzeniem, które w wyniku wytworzonego podciśnienia uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej. Stosowane w naszym salonie urządzenie jest o 50% bardziej skuteczne dzięki zwiększonej ilości rolek oraz innowacyjnej głowicy terapeutycznej Ergodrive.

INNE ZABIEGI DOSTĘPNE W ENDERMOLOGIE®.

ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Zabieg lipomassage, który pomaga wzmocnić mięśnie klatki piersiowej, brzucha i boczków, na których wyćwiczeniu najbardziej zależy mężczyznom. Jeżeli masz problem z wytrenowaniem tych partii na siłowni ,to jest zabieg właśnie dla Ciebie.

ZABIEGI PRZED I PO LIPOSUKCJI

Niezwykle istotne jest przygotowanie ciała przed i po liposukcji. Często spotykanym zjawiskiem po tych zabiegach jest odkładanie się tkanki tłuszczowej w innych miejscach . Endermologie ® bardzo pomaga po zabiegach liposukcji i warto rozpocząć masaże w krótkim czasie od ingerencji chirurga , ponieważ po kilku latach od zabiegu tkanka staje się nierówna i ciężko jest zniwelować niedoskonałości.

ZABIEGI SPORTOWE

Osoby aktywne często borykają się z wieloma kontuzjami. Niekiedy dochodzi do uszkodzeń więzadeł i ścięgien, co często kończy się zwłóknieniami. Endermologie ® jest optymalnym rozwiązaniem przy tego typu uszkodzeniach, pomaga zniwelować ból i dyskomfort.

ZABIEGI ZDROWOTNE

Wsparcie po urazach czy ingerencjach w obszarze twarzy czy pomoc dla osób, które mają problem z nadmiarem gromadzonej wody w organizmie Endermologie ® jest optymalnym rozwiązaniem. Podobnie przy różnego rodzaju dolegliwościach związanych z niewydolnością żylną , bólem, stanami zapalnymi,syndromem zmęczonych nóg.