+48 721 453 857

umów się na zabieg

 

PEELING KAWITACYJNY2

PEELING KAWITACYJNY?

Peeling kawitacyjny to zabieg, który poprawia ogólny wygląd skóry. Warto go zastosować zwłaszcza przed wielkim wyjściem. Twoja cera od razu stanie się ładniejsza i będzie wyglądać młodziej, a ty będziesz zbierała komplementy przez cały wieczór.

Na czym polega zabieg ?

Peeling kawitacyjny to zabieg wykonywany za pomocą ultradźwięków.Służy głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy i ciała oraz do wprowadzania składników aktywnych, zawartych w kosmetykach, w głąb skóry. Peeling wykonuje się na lekko wilgotnej skórze, którą poddaje się działaniu fal ultradźwiękowych. Do zabiegu wykorzystuje się aparat zakończony szpatułką służącą do przesuwania po zwilżonej skórze. W trakcie peelingu powstają mikroskopijne pęcherzyki, które powodują rozbicie martwych komórek naskórka. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega tu bezpiecznie. Podczas zabiegu odczuwamy jedynie delikatne wibracje.

Co daje peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny, jak każdy inny peeling, przede wszystkim oczyszcza skórę. Dzięki niemu jest ona gładka, rozjaśniona i bez podrażnień. Często stanowi przygotowanie do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Efekty są widoczne już po pierwszej wizycie .
 

Jak często należy wykonywać zabieg?

Jak często należy wykonywać zabieg? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Przy skórze z problemami polecana intensywność wizyt to raz tygodniowo przez 5-6 tygodni. Co ważne zabieg można wykonywać o każdej porze roku, gdyż nie jest on inwazyjny.

Peeling kawitacyjny – przeciwwskazania

Peeling ten przeznaczony jest dla właścicielek każdego rodzaju cery. Nie szkodzi skórze delikatnej, wrażliwej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień czy ze skłonnością do rozszerzonych naczynek. Sprawdza się także w przypadku skóry trądzikowej i przetłuszczającej się. Ponadto zabieg ten można wykonać nie tylko na twarzy, ale również na plecach i dekolcie. Nie oznacza to jednak, że peeling kawitacyjny nadaje się dla każdego. Zrezygnować powinny z niego kobiety w ciąży, osoby z nowotworami, posiadające rozrusznik serca lub aparat na zęby (oraz inne metalowe ciała obce). Do przeciwwskazań zaliczają się również: niewydolność krążenia, stany gorączkowe, osteoporoza, zakrzepowe zapalenie żył, zaburzenia czucia, gruźlica oraz zaburzenia krzepnięcia krwi.